portfel z ochroną RFID

Zaopatrzony w profesjonalny typ zabezpieczeń portfel z ochroną RFID zmniejsza zagrożenie kradzieży elektronicznej chroniąc zbliżeniowe karty finansowe przed nieautoryzowanym odczytem zapisanych na nich informacji. Na rynku dostępne są portfele, które chronią karty płatnicze przed działaniem nielegalnych oraz szkodliwych narzędzi zewnętrznych. Dzięki wyjątkowej konstrukcji takiego przedmiotu niewykonalne jest zdobycie informacji, za pomocą techniki RFID, ze znajdujących się w nim kart. Zastosowanie techniki blokującej – przez wszycie pomiędzy warstwy produktu odpowiedniego tworzywa – zapewnia nam pewność ochrony kart.

Jak można się uchronić przed kradzieżą z karty?

Jednym ze sposobów, by uchronić się przed kradzieżą jest zablokowanie formy płatności PayPass. Jest to szybkie oraz dobre wyjście. Niestety tracimy w takim przypadku możliwość bezpiecznej płatności zbliżeniowej. Kolejnym, niezwykle korzystnym sposobem jest umieszczenie karty w portfelu ze specjalną ochroną RFID, który ochroni Twoją kartę przed nieautoryzowanymi transakcjami. W tym przypadku nie tracimy szansy spłaty zbliżeniowo. Wystarczy tak jak dotąd wyciągnąć kartę z portfela oraz przybliżyć do terminala.

Na czym polega zabezpieczenie RFID?

W portfelu skórzanym czy etui na dokumenty wstawiana jest specjalna folia czy siatka aluminiowa hamująca fale bezprzewodowe i co za tym idzie – łączność z chipem RFID jest nierealna, natomiast sygnał jest zatrzymany. W przełożeniu na normalne życie, gdy mamy etui czy portfel z ochroną RFID, kradzież własnych informacji lub próba nieupoważnionego odczytu własnych kart czy dokumentów będzie przykra. Dokładnie zaplanowana budowa portfeli oraz etui posiadanych w propozycji wielu firm zapobiega przesyłaniu fal radiowych. Co za tym idzie – dostęp do własnych informacji jest zatrzymany dla osób z zewnątrz. Wykorzystana technika hamująca RFID STOP nie powoduje natomiast, iż portfele męskie RFID lub portfele damskie RFID wyglądają inaczej oraz rzucają się w oczy.

Portfel z ochroną RFID – dobra obrona przed sczytywaniem informacji

Posiadaczom kart zbliżeniowym wychodzą naprzeciwko wytwórcy galanterii, którzy produkują przeróżnego typu portfele lub etui na karty umożliwiające ochronę własnych dokumentów przed nieplanowanym sczytaniem informacji. Jest to szczególnie wygodne wyjście, bowiem każdy spośród nas przechowuje własne karty w portfelu czy profesjonalnym etui. Nie będziemy musieli więc trzymać w kieszeniach albo torebkach kolejnych przedmiotów – wystarczy umieścić własne karty zbliżeniowe do portfela zabezpieczającego przed systemem RFID.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here