Gęstość włosów a specyfika systemu włosów

Wiele osób, szczególnie niezaznajomionych ze sztuką perukarską, nie zdaje sobie sprawy, iż gęstość włosów jakie mają stanowić podstawę systemu w znacznym stopniu wpływa na jego specyfikę oraz jakość. Jak informują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, im mniejsza gęstość zastosowanych włosów naturalnych bądź też ich odpowiedników syntetycznych wysokiej jakości, tym delikatniejsza powinna być osnowa produktu, który to konsument ma zamiar nabyć celem zamaskowania wszelkiej maści problemów z nadmiernie przerzedzającymi się oraz wypadającymi włosami. Standardowy materiał, poliuretan, może zostać skutecznie zakryty w sytuacji, gdy konsument pokusi się o gęstość włosów oscylującą w granicach siedemdziesięciu procent. Jeżeli jednak konsument ma na głowie jedynie szczątkową fryzurę lub też pragnie skutecznie zakryć duże obszary, na których swoje piętno odcisnęło łysienie plackowate, telogenowe bądź też androgenowe, konieczne może okazać się zastosowanie grubszych włosów, co z kolei pociągnie za sobą zastosowanie grubszego, mocniejszego oraz w pełniejszym stopniu odporniejszego na uszkodzenia mechaniczne rdzenia systemu uzupełnień włosów, którego rolę spełnia wysokiej jakości monofilamentowa baza.

Warto jednakże pamiętać, że im większa gęstość włosów zastosowanych w ramach produktu, tym większe ryzyko, że przyćmiony zostanie efekt naturalnej i zdrowej fryzury, jaki to przedstawiciele naszego salonu będą pragnęli osiągnąć. Fakt ten wiązać się będzie jednakże ze znacznie zwiększoną żywotnością i wytrzymałością wyrobu, co dla niektórych konsumentów okazuje się być kwestią o wiele bardziej priorytetową.

Wszystkim osobom żywo zainteresowanym wysokiej jakości systemy włosów oraz topperyna głowę na zamówienie pragniemy przypomnieć, że w naszym salonie już na etapie składania zamówienia produkt taki można w niemalże stu procentach dostosować do własnych potrzeb i spersonalizować. Możliwe jest to dzięki pozostającemu po stronie konsumenta wyborowi koloru, długości, grubości, czy w końcu stopnia skrętu włosów lub włókien, które to mają stanowić podstawę nabywanego wyrobu. Również grubość i odcień samej bazy również można określić jeszcze przed sfinalizowaniem zamówienia, co będzie gwarancją, iż po wykonaniu produkt finalny będzie w pełni wpisywał się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zapewniamy, że nawet w przypadku pokuszenia się o produkt z najwyższej półki, który to dodatkowo zostanie w znacznym stopniu spersonalizowany pod względem jego alternatywy bazowej zaprezentowanej w katalogu, konsument nie będzie zmuszony do ponoszenia z tego tytułu nadmiernych kosztów. Pomimo niepewnej sytuacji na rodzimym rynku, dokładamy wszelkich starań, by cena naszych wyrobów kształtowała się na stałym, przystępnym dla znacznej części klientów poziomie. Gdyby pragnęli Państwo zasięgnąć naszej porady lub też umówić się na spotkanie, które pozwoliłoby Państwu z pomocą naszych ekspertów dobrać produkt w stu procentach odpowiadający Państwa potrzebom, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

https://hairagain.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here