nasiona

Nasiona marihuany są częstym obiektem kolekcjonerskiego zainteresowania. Ich zbieranie jest w pełni dozwolone, w przeciwieństwie do hodowania roślin zawierających THC. Dlatego też każdy, kto chciałby posiadać w swojej kolekcji ciekawe nasiona różnych odmian, ma taką możliwość. Co więcej, kolekcja ta może pochodzić dosłownie z całego świata, co bez wątpienia pozwoli na jej jeszcze większe urozmaicenie.

Nasiona od różnych producentów

Na całym świecie znana jest marihuana – zarówno medyczna, jak i ta tradycyjna, używana w celach rozrywkowych. W wielu krajach posiadanie nasion jest w pełni dozwolone, dzięki czemu rynek z każdym rokiem może rozwijać się lepiej – a kolekcjonerzy mogą bez problemu sięgnąć po uwielbiane przez siebie nasiona z różnych krajów i oczywiście należące do różnych odmian.

Nie można się więc dziwić, że ilość producentów także rośnie i pochodzą oni z różnych krajów świata. Dzięki temu, że tak szeroka jest produkcja nasion marihuany, możliwe jest też jednocześnie zabranie całej kolekcji na podstawie różnorodnych cech charakterystycznych dla poszczególnych producentów. Możliwe jest też wsparcie ich filozofii, co dla wielu osób będzie niezwykle ważne.

W dbałości o naturę i ludzi

Marki przygotowujące nasiona marihuany często za cel stawiają sobie nie tylko ich przygotowanie dla hodowców i kolekcjonerów, ale też jednocześnie starają się jak najlepiej zadbać o środowisko naturalne. Korzystając z nasion takich marek, będziesz miał zatem pewność, że nie tylko zbierasz dla siebie najlepsze spośród nasion, ale przede wszystkim masz możliwość wsparcia ekologicznych hodowli.

Przykładem może być chociażby marka Mandala Seeds, która została założona w 2004 roku. Ten producent nasion marihuany jest gorąco zainteresowany losami naszej planety i jak możemy przeczytać na stronie https://ganjafarmer.com.pl/147-marki-nasion-marihuany, oferującej kolekcjonerskie nasiona marihuany, firma konsekwentnie podąża za ideami odpowiedzialnej hodowli. Dlatego też Mandala Seeds wykorzystuje minimalną ilość nawozów sztucznych oraz energię słoneczną podczas przygotowywania swoich nasion kolekcjonerskich.

Nasiona dla każdego od renomowanego producenta

Kolejną ważną marką, o jakiej dosłownie trzeba wspomnieć, jest Dutch Passion, czyli holenderska firma, która w przygotowywaniu nasion kolekcjonerskich (i nie tylko kolekcjonerskich na tereny inne niż Polska) specjalizuje się już od 30 lat. Dzięki temu osiągnęła prawdziwe mistrzostwo zarówno w hodowaniu regularnych, jak i feminizowanych odmian. Co więcej, swoim klientom proponuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne odmiany w wielu różnych smakach.

Wśród renomowanych holenderskich producentów nie można zapominać także o Barney’s Farm, czyli firmie czerpiącej swoje idee i inspiracje z dalekich Himalajów. Oferuje między innymi ciekawe krzyżówki, które zyskały sobie popularność na całym świecie. W swojej kolekcji możesz mieć dzięki nim takie ciekawe nasiona odmian jak G13 Haze, Willie Nelson czy Pineapple Chunk. Tak samo interesujące mieszanki genów oferuje hiszpańska firma Big SeedBank, która czerpie pełnymi garściami z dobrodziejstwa śródziemnomorskiego klimatu do wzmacniania roślin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here