Piotr Sierpiński Hair – najlepszy fryzjer w Poznaniu

0
1007

Piotr Sierpiński jest właścicielem jednego z najbardziej popularnych zakładów fryzjerskich w Poznaniu, który w roku 2019 został okrzyknięty najlepszym miejscem beauty. Jest to przestrzeń piękna i glamouru, w której każda kobieta, niezależnie od wieku, poczuje się jak prawdziwa bogini.

Piotr Sierpiński Hair jako najlepszy fryzjer w Poznaniu zatrudnia tylko najbardziej doświadczonych stylistów fryzur, których łączy wspólna pasja do zawodu. PS Hair to nie tylko dobry fryzjer w Poznaniu, lecz także salon, w którym każdą Klientkę traktuje się indywidualnie, dobierając fryzurę do jej stylu i osobowości.

Botoks na włosy w atelier fryzjerskim PS, Hair

Szukając dobrego fryzjera w Poznaniu, kobiety przede wszystkim zwracają uwagę na ofertę salonu. Jeżeli salon może się pochwalić nietypowymi zabiegami i na dodatek dobrymi opiniami, jak w przypadku atelier PS Hair, to na pewno powierzą mu swoje włosy.

Atelier fryzjerskie PS, Hair oferuje swoim Klientkom innowacyjny system koloryzacji włosów, unikalną metodę przedłużania i zagęszczania włosów, botoks na włosy, koloryzację, strzyżenie, stylizację ślubną.

Botoks na włosy to zabieg, który ostatnio cieszy się niebywałą popularnością wśród kobiet. Jest to zabieg nieinwazyjny, który głównie polega na aplikacji specjalnych kosmetyków do regeneracji włosów.

Botoks na włosy regeneruje i odbudowuje zniszczone kosmyki, sprawiając, że stają się miękkie, elastyczne i pełne blasku.

W salonie fryzjerskim PS Hair jako jednym z najlepszych salonów w Poznaniu do wykonania zabiegu wykorzystuje się wyłącznie naturalne preparaty, które zawierają kolagen, kwas hialuronowy, owoce acai. Składniki odżywcze po nałożeniu na włosy, uzupełniają ubytki między otoczką a korą włosa, dzięki czemu poprawiają wygląd i kondycję kosmyków. Ponadto zabieg sprawia, że kolor włosów staje się intensywniejszy.

Botoks włosów w najlepszym salonie fryzjerskim PS, Hair krok po kroku

Zabieg składa się z trzech etapów i trwał ok. 40 minut:

otwieranie łusek włosów – umycie włosów specjalnym szamponem

poprawa kondycji włosów – nakładanie specjalną strzykawką serum na włosy

domykanie łusek włosów – aplikacja maseczki bezpośrednio na serum, którą spłukuje się po upływie 20 minut.

Piotr Sierpiński Hair jako jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w Poznaniu wykonuje zabieg botoksu na włosy na dwa sposoby: na ciepło (efekt utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy) i na zimno (efekt – 2 miesiące).

Dobry fryzjer w Poznaniu PS, Hair czeka na Ciebie. Umów się na wizytę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here